Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ stainless steel filter mesh 5mm ] eşleşme 26 Ürünler.
Alkali Direnç Hemming 304 Paslanmaz Çelik Filtre Mesh 5mm 600mm Halka Şeklinde
| Ürün adı: | Halkalı Filtre Ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| ağ: | Genellikle 20 - 800 mesh |
Doğal Renk SS 1M 1.2M Dokuma Paslanmaz Çelik Gazlı Bez Mesh
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-500 MESH |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201,304,304L, 316,316L ve benzeri |
Hollandalı Hasır Filtre 5mm 600mm Paslanmaz Çelik Filtre Ekranı Çıplak Kenar
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Filtre Ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| ağ: | Genellikle 20 - 800 mesh |
Düz Dokuma Tel 0.025 2mm Aside Dayanıklı Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-500 MESH |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201,304,304L, 316,316L ve benzeri |
SS 316 Birincil Renk 1.2m Filtrasyon Paslanmaz Çelik Dokuma Örgü Kumaş
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dokuma Örgü Kumaş |
|---|---|
| Uygulama: | İmalat |
| Örgü tarzı: | düz / dimi / hollanda örgüsü |
SS316 1/400 Düz Dokuma Tel Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| Tel Çapı: | 0.025-2mm |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
Aşınma Direnci 5mm 100 Mesh Filtre Ekranı 600mm Paslanmaz Çelik Kenar Filtresi
| Ürün adı: | Kenar Filtresi |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| ağ: | Genellikle 20 - 800 mesh |
Strong 302 Genişletilmiş Metal Hasır Paslanmaz Çelik Genişletilmiş Metal Paneller 100mm
| Ürün adı: | genişletilmiş metal örgü |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Düşük Karbonlu Çelik Levha, 302, 304, 304L, 316, 316L Paslanmaz Çelik Levha, Alüminyum Levha, Bakır |
| Genişlik: | 0.2 - 2m, Müşterilerin Gereksinimi |
Paslanmaz Çelik 201 Sac Delikli Metal Hasır Pürüzsüz Yüzeyli Delikli Hasır Paneller
| Ürün adı: | Delikli Metal Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| sac kalınlığı: | 0.2 mm-20 mm |
SS201 Delme Üniforma Mesh Delikli Metal Paneller Ses Yalıtımı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Zımbalama Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Örneklem: | Bedava |

