Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ stainless steel filter mesh 5mm ] eşleşme 26 Ürünler.
5mm 600mm Demir Hasır Filtre Çıplak Hasır Metal Kenar Filtresi
| Ürün adı: | Kenar Filtresi |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| Örneklem: | Mevcut |
SS304 0.2mm Delikli Metal Hasır 20mm Delikli Metal Ekran Paneli Güçlü Bütünlük
| Ürün adı: | Delikli Metal Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Bobin Açıklığı: | 1,5 mm - 10 mm |
0.2mm 1mm Delikli Metal Hasır 20m Delikli Metal Ekran Duvar 1.5mm 10mm
| Ürün adı: | Delikli Metal Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Bobin Kalınlığı: | 0,2 mm - 1 mm |
5mm Metal Hasır Filtre Ekranı 600mm Siyah Kumaş Çok Katmanlı Nokta Kaynaklı Ekstruder Ekranı
| Ürün adı: | Punta Kaynak Filtresi Ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| ağ: | Genellikle 20 - 800 mesh |
5m 20m Delikli Metal Hasır SUS304 Delikli Çelik Hasır Levhalar Üniforma Mesh
| Ürün adı: | Delikli Metal Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| sac kalınlığı: | 0.2 mm-20 mm |
Alüminyum Levha 0.5m Genişletilebilir Hasır 12m Genişletilmiş Alüminyum Hasır
| Ürün adı: | genişletilmiş metal örgü |
|---|---|
| Malzeme: | aliminyum tabak |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
5mm 600mm Bakır Hasır Filtre Çıplak Kenar Hemming Hasır Ürünleri
| Ürün adı: | Hasır Ürünleri |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| Örneklem: | Mevcut |
0.2mm 20mm Delikli Mesh Ekran 0.5mm 200mm Delme Mesh Genişliği 1.5m Uzunluk 5m
| Ürün adı: | Zımbalama Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| boyut: | Özel Boyut |
Sprey Plastik Karbon Çelik Hasır Metal Delme Delikli Hasır Levha
| Ürün adı: | Zımbalama Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Bobin Kalınlığı: | 0,2 mm - 1 mm |
İlaç Ekipmanları Delikli Sac 304L 0.2mm 1mm Delme Mesh
| Ürün adı: | Zımbalama Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Bobin Açıklığı: | 1,5 mm - 10 mm |

