Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ stainless steel filter mesh 5mm ] eşleşme 26 Ürünler.
Düşük Karbonlu Çelik Delikli Metal Hasır Delme 10mm Delikli Hasır Ekran
| Ürün adı: | Çelik Zımbalama Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Bobin Kalınlığı: | 0,2 mm - 1 mm |
301SS Plaka 2.5mm Genişletilmiş Metal Hasır 100mm Pedal Genişletilmiş Hasır
| Ürün adı: | Pedal Ağı |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Düşük Karbonlu Çelik Levha, 302, 304, 304L, 316, 316L Paslanmaz Çelik Levha, Alüminyum Levha, Bakır |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
1.5m Delikli Metal Hasır SUS316 Delikli Hasır Pürüzsüz Yüzey
| Ürün adı: | Delikli Metal Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Örneklem: | Bedava |
Galvanizli Yuvarlak Delikli Delikli Sac 0.5mm 200mm Delikli Izgara Sac
| Ürün adı: | Galvanizli Zımbalama Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Kalınlık: | 0.2 mm-20 mm |
SUS316 Delikli Metal Hasır Galvanizli Küçük Delikli Hasır Levha Ses Yalıtımı
| Ürün adı: | Delikli Metal Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| Örneklem: | Bedava |
Paslanmaz Çelik 316L Delikli Metal Ekranlar 0.2mm 20mm Yuvarlak Delikli Metal
| Ürün adı: | Mesh Ekranı Delme |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304 Sac, Düşük Karbonlu Sac, Galvanizli Sac |
| sac kalınlığı: | 0.2 mm-20 mm |

