Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ 1 2m plain dutch weave mesh ] eşleşme 38 Ürünler.
3/500 Hollandalı Örgü Teli SS201 0.025mm 2mm Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| Delik şekli: | Kare delik |
| Uygulama: | İmalat |
Filtrasyon SS 316 30m Hollandalı Hasır Dokuma Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | hollandalı tel örgü |
|---|---|
| Standart: | AISI |
| Genişlik: | Genellikle 1m, 1,2m veya diğerleri |
50m 1.2m Çelik Hasır Filtre Ekranı Pürüzsüz Yüzey
| Ürün adı: | Filtre Mesh |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201,304,304L, 316,316L ve benzeri |
| ağ: | 1-500 MESH |
Filtre Mesh 200 600 Paslanmaz Çelik Dimi Örgü Mesh 0.053mm 0.018mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dimi Örgü Hasır |
|---|---|
| ağ: | 200 - 600 Ağ |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
2mm Paslanmaz Çelik Ekran Mesh 500 Dimi Örgü Örgü 1.2m
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| Mesh açıklığı: | 0,025-23,37 mm |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
316 Paslanmaz Çelik Ekran 2mm Dimi Örgü Örgü 0.018mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| ağ: | 300 - 600 Ağ |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 316 |
304L SS Ekran Paslanmaz Çelik Dokuma Mesh 1.2m Aside dayanıklı
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-500 MESH |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
Düz Dokuma 500 Mesh Ekran 0.025mm Isı Direnci
| Ürün adı: | Paslanmaz çelik ekran |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
SS 304 Örgü Stili 1-500 MESH Paslanmaz Çelik Dokuma Mesh
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| Örgü tarzı: | düz / dimi / hollanda örgüsü |
| ağ: | 1-500 MESH |
Filtre Düz Örgü 304L Paslanmaz Çelik Elek 23.37mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-600 Hasır |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304L |

