Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ 1 2m plain dutch weave mesh ] eşleşme 38 Ürünler.
Dimi Örgü Paslanmaz Çelik Endüstriyel Filtre Bezi 200 600 Mesh
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Endüstriyel Filtre Bezi |
|---|---|
| ağ: | 200 - 600 Ağ |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
1 600 Mesh 2mm 0.018mm Paslanmaz Çelik Ekran Hasır SS304
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-600 Hasır |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS 316 23.4mm 0.026mm Paslanmaz Çelik Elek Malzemesi Dimi Yoğun Mesh
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dimi Yoğun Hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-600 Hasır |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 316, 316L |
0.025mm 23.37mm Paslanmaz Çelik Serigrafi Baskı Boyama
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
| ağ: | 1-600 Hasır |
0.074mm 0.023mm Paslanmaz Çelik Hasır Ekran 200 600 Yoğun Örgü
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yoğun Dokuma Hasır |
|---|---|
| ağ: | 200 - 600 Ağ |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS304L Paslanmaz Çelik 325 23.37mm 0.025mm İnce Mesh Metal Ekran
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304L |
SS 304 Filtre Mesh Elek Paslanmaz Çelik 30m/ Rulo Aside Dayanıklı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-500 MESH |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |
Doğal Renkli SS 201 Tel Filtre Ekranı Paslanmaz Çelik Gazlı Bez Mesh
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır |
|---|---|
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | Genellikle 1M, 1.2m veya diğerleri |
Tel Çapı 0.025mm 1mm 201 Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| ağ: | 1-500 MESH |
| Rulo Uzunluğu: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
Paslanmaz Çelik 304L 325 Düz Örgü Hasır 0.043mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Düz Dokuma Hasır |
|---|---|
| ağ: | 325 gözlü |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |

