Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ 1 2m plain dutch weave mesh ] eşleşme 38 Ürünler.
Mesh 1 - 500 0.025 2mm Özelleştirilebilir Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır
| Ürün adı: | paslanmaz çelik dokuma hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201,304,304L, 316,316L ve benzeri |
| Rulo Uzunluğu: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
300 600 Mesh 0.035mm 0.018mm Mesh Paslanmaz Çelik Ekran
| Ürün adı: | Yüksek Mesh Paslanmaz Çelik Ekran |
|---|---|
| ağ: | 300 - 600 Ağ |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
Yüksek Gerilim Düz Dokuma 200 Paslanmaz Çelik Ekran Mesh 0.058mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Düz Ekran |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Rulo Uzunluğu: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
Filtre 400 0.028mm Düz Dokuma SS Metal Hasır Ekran
| Ürün adı: | Paslanmaz çelik filtre |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
0.018mm Isıya Dayanıklı Mesh 300/500 Küçük Paslanmaz Çelik Ekran Mesh
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Ekran Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Tel Çapı: | 2 - 0,018 mm |
Serigrafi için 0.053mm 0.018mm Dimi Paslanmaz Çelik Hasır
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dimi Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Tel Çapı: | 0,053 - 0,018 mm |
Çok Amaçlı 30m/ Rulo Dokuma 316 Paslanmaz Çelik Hasır Ekran
| Ürün adı: | Paslanmaz çelikten kafes |
|---|---|
| ağ: | 1-500 MESH |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
600 Mesh SS Tel Kumaş 0.023mm Paslanmaz Çelik Tel Kumaş Serigrafi Endüstrisi
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Tel Örgü |
|---|---|
| ağ: | 600 Örgü |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201, 304, 304L, 316, 316L |

