Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ plastic coated welded wire mesh ] eşleşme 45 Ürünler.
Anti Theft Tek Vidalı Galvanizli Jiletli Tel 13M Jiletli Tel Çit
| Ürün adı: | Jiletli Tel |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Galvanizli levha, Paslanmaz Çelik levha, Yüksek Kaliteli Düşük Karbonlu Çelik tel |
| Yüzey işleme: | Galvanizli, Elektrostatik toz püskürtme |
3mm Havalandırma Çelik Hasır Geçit Panelleri 50mm Hendek Kapak Plakası SUS201
| Ürün adı: | Çelik Izgara Hendek Örtü Plakası |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
38mm Metal Hasır Izgara 3mm 50mm Çelik Izgara Döşeme Paslanmaz Çelik 304
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Isıyı Dağıt 100mm Metal Hasır Izgara 304 Paslanmaz Çelik Izgaralar
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Kaymaz Dikey Çelik Geçit Mesh 40mm Elektro Dişli Galvanizli Çelik Izgara
| Ürün adı: | dişli çelik ızgara |
|---|---|
| Malzeme / Malzemenin dokusu / Çelik sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |

