Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ plastic coated welded wire mesh ] eşleşme 45 Ürünler.
Çim Yeşili Düz Jiletli Tel Lineer Jiletli Şerit Tel Galvanizli
| Ürün adı: | Doğrusal / Düz Bıçak Gill Ağı |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Galvanizli levha, Paslanmaz Çelik levha, Yüksek Kaliteli Düşük Karbonlu Çelik tel |
| Örneklem: | Küçük Örnek Ücretsiz |
Sarı Tırmanma Önleyici Dikenli Tel Jiletli Bobin Dikenli Tel Tek Vidalı Bıçak Solungaç Ağı
| Ürün adı: | Tek Bobinli Bıçak Ağları |
|---|---|
| Mterial: | Galvanizli levha, Paslanmaz Çelik levha, Yüksek Kaliteli Düşük Karbonlu Çelik tel |
| Örneklem: | Mevcut |
Galvanizli Jiletli Tel Sprey Renkli Jiletli Keskin Dikenli Tel
| Ürün adı: | Galvaniz Kanatlı Haddeleme Kafesi |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Galvanizli levha, Paslanmaz Çelik levha, Yüksek Kaliteli Düşük Karbonlu Çelik tel |
| Kalite: | Yüksek, En İyi, Yepyeni |
SUS201 20mm 60mm Metal Hasır Izgara Dikey Metal Izgara Geçit 50mm
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Kalınlık: | 3 - 50 mm |
304 Paslanmaz Çelik Geçit Izgarası Yatay 50mm Genişletilmiş Hasır Yürüyüş Yolu
| Ürün adı: | Çelik Merdiven Basamak Kurulu |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Havalandırma 76mm Metal Hasır Izgara SUS316 Çelik Izgara Döşeme
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Mesh 20 800 Daire İnce Mesh Ekran Filtresi Bakır Tel Filtre Mesh Üç Katmanlı
| Ürün adı: | Üç Katmanlı Filtre Ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| Filtre çapı: | Genel 5 - 600 mm |
Tek Katmanlı 304L Paslanmaz Çelik Filtre Ekranı 600mm Su Filtresi Ekran Mesh Korozyon Direnci
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Filtre Ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| Örneklem: | Mevcut |
Galvanizli Yüksek Sıcaklık Direnci Su Filtresi Mesh 20 800 Dairesel Filtre Ekranı
| Ürün adı: | Halkalı Filtre Ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | 304、304L 、 316、316L Paslanmaz Çelik Hasır, Hollanda Hasır, Siyah Kumaş, Bakır Hasır, Galvanizli Kare |
| Filtre çapı: | Genel 5 - 600 mm |
Galvanizli Jiletli Tel 450mm 8M Güvenlik Jiletli Tel
| Ürün adı: | Jiletli Tel |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Galvanizli levha, Paslanmaz Çelik levha, Yüksek Kaliteli Düşük Karbonlu Çelik tel |
| Sprey rengi: | Mavi, Çimen Yeşili, Mürekkep Yeşili, Sarı vb. |

