Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ metal mesh grating 304 ] eşleşme 15 Ürünler.
Isıyı Dağıt 100mm Metal Hasır Izgara 304 Paslanmaz Çelik Izgaralar
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
38mm Metal Hasır Izgara 3mm 50mm Çelik Izgara Döşeme Paslanmaz Çelik 304
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
SS 316 Isıyı Dağıt 100mm Metal Hasır Izgara Yatay Çubuk Aralığı
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
35mm Metal Hasır Izgara Toz Boyalı Genişletilmiş Metal Izgara Sprey Rengi
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
SUS201 20mm 60mm Metal Hasır Izgara Dikey Metal Izgara Geçit 50mm
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Kalınlık: | 3 - 50 mm |
25mm Metal Hasır Izgara Plastik Daldırma Metal Çubuk Izgara Sprey Renk Dikey
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Havalandırma 76mm Metal Hasır Izgara SUS316 Çelik Izgara Döşeme
| Ürün adı: | Metal Hasır Izgara |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Karbon Çelik Yoğun Rendelenmiş Sac 20mm 60mm Metal Izgara Döşeme
| Ürün adı: | yoğun çelik ızgara |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
304 Paslanmaz Çelik Geçit Izgarası Yatay 50mm Genişletilmiş Hasır Yürüyüş Yolu
| Ürün adı: | Çelik Merdiven Basamak Kurulu |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
60mm Çelik Geçit Izgarası Toz Boyalı Patlamaya Dayanıklı Yoğun Çelik Hasır Döşeme
| Ürün adı: | yoğun çelik ızgara |
|---|---|
| Malzeme / Malzemenin dokusu / Çelik sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |

