Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ metal mesh grating 304 ] eşleşme 15 Ürünler.
3mm Havalandırma Çelik Hasır Geçit Panelleri 50mm Hendek Kapak Plakası SUS201
| Ürün adı: | Çelik Izgara Hendek Örtü Plakası |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Soğuk Galvanizleme Karbon Çelik Ağır Hizmet Metal Izgara 30mm Platform Çelik Izgara
| Ürün adı: | Platform Çelik Izgara |
|---|---|
| Malzemenin doku: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
Kaymaz Dikey Çelik Geçit Mesh 40mm Elektro Dişli Galvanizli Çelik Izgara
| Ürün adı: | dişli çelik ızgara |
|---|---|
| Malzeme / Malzemenin dokusu / Çelik sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |
20mm Karbon Çelik Izgara 60mm Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Yürüme Yolu Izgarası
| Ürün adı: | Sektör Çelik Izgara |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Kalınlık: | 3 - 50 mm |
Dikey Karbon Çelik Izgara 34mm Galvanizli Çelik Izgaralı Fiş
| Ürün adı: | Çelik Izgarayı Takın |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 201/304/316 |
| Genişlik: | 20 - 60 mm |

