Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ black 1m bulletproof mesh longkuo ] eşleşme 12 Ürünler.
Siyah 1m SS304 Kurşun Geçirmez Genişletilmiş Elmas Mesh
| Ürün adı: | Kurşun geçirmez Mesh |
|---|---|
| Kafes sayısı: | 10-14 gözlü |
| Çap aralığı: | 0,5 mm - 1 mm |
Mesh Sayısı 10 14 Mesh X0.55mm 30m / Rulo Kurşun Geçirmez Mesh
| Ürün adı: | Kurşun geçirmez Mesh |
|---|---|
| renk: | Gövde / siyah / beyaz / Renkli / Özelleştirilebilir |
| Çap aralığı: | 0,5 mm - 1 mm |
Siyah Paslanmaz Çelik 14 Tel 0.5mm Genişletilmiş Metal Elmas Mesh
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Elmas örgü |
|---|---|
| Malzeme: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| renk: | Gövde / siyah / beyaz / Renkli / Özelleştirilebilir |
50m / Rulo 1m Metal Paslanmaz Çelik Elmas Mesh Alkali Dirençli
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Elmas örgü |
|---|---|
| Kafes sayısı: | 10-14 gözlü |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304/316 / 304L / 316L |
0.5mm 1mm Kare Delik Gövde Rengi Paslanmaz Çelik Elmas Hasır
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Elmas örgü |
|---|---|
| ağ: | 10-14 gözlü |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201/304/316 / 304L / 316L |
SS 201 Siyah SS Elmas Hasır Hırsızlığa Karşı Pencere Ekranı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Hırsızlık Önleyici Pencere Ekranı |
|---|---|
| Kafes sayısı: | 10-14 gözlü |
| Market: | Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya, Afirca vb. |
Alkali Dayanıklı Ağır Hizmet Tipi Elmas Örgü 316 1.2m Elmas Şekli Hasır
| Ürün adı: | Elmas Örgü |
|---|---|
| Kafes sayısı: | 10-14 gözlü |
| Delik: | Kare delik |
Mesh 12 0.7mm Paslanmaz Çelik Elmas Hasır Levhalar
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Elmas örgü |
|---|---|
| Malzeme: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |
0.5mm 1mm 10 14 SS201 Paslanmaz Çelik Elmas Örgü Kare Delik
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Elmas örgü |
|---|---|
| Malzeme: | SS 201 |
| Kafes sayısı: | 10-14 gözlü |
Küçük Örgü Hasır 10 14 Paslanmaz Çelik Pencere Ekranı
| Ürün adı: | paslanmaz çelik pencere ekranı |
|---|---|
| Malzeme: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| uzunluk: | 30m / rulo 50m / rulo veya gerektiği gibi |

