Tüm ürünler
-
GeorgeNazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. -
AlexandraGüzel hizmet ile iyi bir şirket ve yüksek kalite ve yüksek itibar. -
elaçok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözüldü, benim satın memnun.
İlgili kişi :
Xia
anahtar kelimeler [ 302 expanded metal mesh stainless steel ] eşleşme 18 Ürünler.
Yürüyüş Yolları Düşük Karbonlu Genişletilmiş Levha Mesh PVC Kaplı Demir Hasır
| Ürün adı: | Demir Levha Hasır |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Düşük Karbonlu Çelik Levha, 302, 304, 304L, 316, 316L Paslanmaz Çelik Levha, Alüminyum Levha, Bakır |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
SUS201 İnce Paslanmaz Çelik Tel 0.09mm 1.5mm İnce Çelik Kablo Parlak Kaplama
| Ürün adı: | İnce Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 201.304.304L, 316.316L vb. |
| Çap aralığı: | 0,09 mm - 1,5 mm |
Alaşımlı Çelik İnce Tel 316 İnce Paslanmaz Çelik Tel Ana Renk
| Ürün adı: | İnce Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Çap aralığı: | 0,09 mm - 1,5 mm |
| Yüzey: | Parlak Kaplama, Galvanizli, Sprey plastik |
İnşaat Metal İnce Tel 0.09mm 0.3mm İnce Paslanmaz Çelik Tel Yüzey Sprey Plastik
| Ürün adı: | İnce Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Çap aralığı: | 0,09 mm - 0,3 mm |
| Yüzey: | Sprey plastik |
SUS304L Paslanmaz Çelik Tel Rulo 0.5mm 0.9mm Çelik Filmaşin Ruloları
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Hafif Kablo |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304L |
| Çap aralığı: | 0,5 mm - 0,9 mm |
Aside Dayanıklı 316SS Genişletilmiş Hasır Levhalar LWM 4.5mm 200mm Streç Plaka Mesh
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Streç Levha Hasır |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Düşük Karbonlu Çelik Levha, 302, 304, 304L, 316, 316L Paslanmaz Çelik Levha, Alüminyum Levha, Bakır |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
Uzunluk 0.5m Genişletilmiş Hasır Paneller 12m Korozyon Direnci 304L Delme Mesh Çizim Ağı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Delme ve Çekme Ağı |
|---|---|
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Levha, 302, 304, 304L, 316, 316L Paslanmaz Çelik Levha, Alüminyum Levha, Bakır |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
SUS316 Hidrojen Çelik Tel Bobin 0.11mm 0.14mm Bobinli Metal Tel
| Ürün adı: | Hidrojen Teli |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik316 |
| Çap aralığı: | 0,11 mm - 0,14 mm |

